Cin1 Nedir? Cin2 Cin3 Nedir?

Cin1 Nedir? – Cin2 – Cin3 Nedir? ve Tedavisi Yardım

Cin1 Nedir?,  Cin2 Nedir?, Cin3 Nedir?, ve  Cin1 Tedavisi nedir?, Cin2 Tedavisi nedir?, Cin3 Tedavisi nedir? Yardım Sayfası

CIN1 nedir?, CIN2, CIN3 Prekanseröz lezyonlar ne anlama gelir?

Cin1,  Cin2, Cin3, ve Yardım Sayfası Prekanseröz lezyon şayet tedavi edilmezse nedir ne olacaktır. Cin1 CIN2 Cin3 Tedavisi kansere dönebilecek doku manasına gelir. Fakat muhakkak kanser başlangıcı manasına gelmez. Serviksteki nedir? bu tür lezyonlara servikal intraepitelyal neoplazi ya da kısaca CIN1 CIN2 Cin3 denir. 

Serviks kanseri ilerleme riski nedir?

Cin3 Bu terim nedir? serviksin yüzeyindeki değişiklıklare verdiği isimdir ve bu lezyonlarda hastalığın yayılımı yoktur. CIN1 CIN2 Cin3 Tedavisi ’ların ciddiyetine göre CIN2 den 3’e kadar değişik sınıflaması vardır. Serviks kanseri ilerleme riski nedir? CIN derecesi ile temaslidir.

HPV BİLGİ PAYLAŞIM FORUMU

Bitkisel Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız !

HPV HASTALIĞINDAN KURTULANLARIN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTIĞI ORTAK PLATFORMU ZİYARET EDİN !

CIN1 2 ve 3 birtakım durumlarda kansere dönebilir. Cin 1 2 3 Tedavisi Nedir?

CIN1 nedir? ’ler fazlası kez hiçbir tedavi verilmeden normale dönebilmektedir. CIN1’den kanser ilerleme risk çok düşüktür. Fakat CIN2 ve 3 birtakım durumlarda kansere dönebilir. Tedavisi Nedir? CIN2 ve Cin3’ün ne kadarının kansere döneceğini net olarak bilemediğimiz amacıyla tedavisiz izlem kabul edilemez.

HPV Türkiye Forum

CIN3 Nedir? Cin3 Tedavisi Nedir?

CIN1 CIN2 Cin3 Servikal glandüler intraepitelyal neoplazi ismini sunduğumuz serviksin iç evresindeki prekanseröz lezyonlar da servikste görülen seyrek lezyonlardır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cin1 Cin2 Cin3, HPV bağlantılı bir vürüstür Lezyonları, siğil benzeri normal siğiller değildir. Cin3 HPV virüsünü Negatif etmek gerekir. Normal siğil olmadığı için Yakmayla, Dondurmayla, Lazerle, Asit içerikli damlalar ve krem ile geçmez. Cildinizi tahriş ettiğiniz için çoğalarak yayılır.

Tedavisi için:

CIN1 CIN2 Cin3 için BU Sayfamızı okumanızı tavsiye ederiz. HPV Virüs Tedavisi

CIN Sebepleri Nelerdir?

CIN1 CIN2 Cin3 Tedavisi Nedir? ve servikal kanserlerin nerdeyse tümünde bir virüs olan CIN2 Human Papillmavirüs (HPV)enfeksiyonu vardır. Fakat pek çok kadın rastgele bir hastalık olmadan HPV enfeksiyonu taşıyıcısı olabilir. Bu kadınların ufak bir evresinde anormal smear saptanır ve daha da az hastada servikal kanser gelişir.

Çoğu hastada HPV cinsel temas sırasında bulaşır. CIN1 CIN2 Cin3 HPV enfeksiyonu amacıyla rastgele bir antibiyotik tedavisi yoktur. HPV enfeksiyonlarının yol açtığı anormal smear neticeleri daha ileri araştırma ve tedavi gerektirir.

CIN1 CIN2 Cin3 HPV enfeksiyonunu belirlemek amacıyla testler geliştirilmekle birlikte şimdilik günlük kullanıma girmemiştir. HPV’ye karşı aşı tasarlanmış olmakla birlikte, bu aşılar koruyucu aşılardır ve virus ile karşı karşıya kalmış hastalarda ya da CIN gelişmişse etkili değildir.

 

Bir önceki yazımız olan Ascus Nedir? başlıklı makalemizde ascus için doğal bitkisel tedavi, Ascus lezyonları ve Ascus nedir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir